loading

İzmir'de Web Tasarım Fiyatları nekadar dır ?

16-10-2018 10:44    243

Web Tasarım Fiyatları Çok Çeşitli Peki Nasıl Karar Vereceksiniz?
Web dizayn fiyatları, internet sitesi dizaynı yaptıracak şirketler, kurumlar, kişiler adına olabildiğince merak edilen konulardan birisi olarak dikkat çekmeyi sürdürüyor. Web dizayn (internet sitesi) fiyatları, hizmeti üreten ajansın bulunduğu konuma ve yaptığı yatırıma istinaden değişimler gösterebiliyor. Oldukça farklı fiyatların ortaya çıktığı, insanların iki ücret arasında bulunan farka bakarak şaşırdıkları sonuçları doğurabiliyor. Peki, neden Dizayn fiyatları orantısız değişimler gösterebiliyor ve nasıl oluyor da ücretler bu denli farklılık gösteriyor? Bazı kişiler 1000 TL (Bin Türk Lirası) gibi rakamlara internet sitesi yapabiliyorken diğer ajanslar neye istinaden Dizayn çalışmasını 10.000 TL gibi bir fiyata üretiyor. Dilerseniz konuyu genel hatlarıyla değerlendirip birkaç maddede bahsimize açılım yapalım.

İzmir Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları Hangi Durumlarda Ucuz Olabilir?
1- Yapılacak olan internet sitesi, çalışmayı yapacak şirketin ya dahut şahsın hâlihazırda elinde bulunuyorsa; yani istediğiniz çizgiler doğrultusunda mevcutta Üretimi yapılmış, diğer bir şirketin kullanımında olan internet sitesinin altyapısı kullanılarak size teslim edilecekse.

2- İnternet ortamında bulunması basit olan “template”  tabir edilen Türkçe karşılığıyla “Hazır Tasarım” ismiyle niteleyebileceğimiz satın alınabilen internet sitesi şablonları üzerinde yapılacak geliştirmelerle müşteriye teslim edilecekse.

3- Web dizayn ajansı tarafından tasarlanmış, diğer şirkete sunulmasının sonrasında beğenilmemiş, atıl şekilde bekleyen çalışmalar belli başlı dokunuşlarla derlenerek sizin renklerinize uyarlanarak size teslim edilecekse.

4- Yönetim paneli (Admin Panel), mobil cihazlara ahenk (Responsive), arama motoru optimizasyonu (SEO), tarayıcı testleri gibi internet sitesinde zaman ve emek harcanarak yapılandırılması gereken ölçütlerden hatta testlerden geçirilmeden az zaman harcayarak teslim edilmesi halinde.

5- İşinin gerçek ehli olamayan, sadece anlık para kazanmak amacıyla türemiş bugün var olan ve muhtemelen yarınlarda ulaşamayacağınız birisine işi yaptırırsanız.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeleri dikkatlice incelediğinizde sizin de rahatlıkla anlayacağınız üzere Dizayn fiyatları ucuz ise bunun altında istenmeyecek nedenler yatıyor olabilir. Satın aldığınız internet sitesinin aynısıne, hatta benzerina rastlarsanız şaşırmamalısınız.

Web Tasarım Fiyatlarını İyi Araştırın ve Ucuz Olmasına Odaklanmayın!
İnternet sitenizi yaptırmanızın sonrasında çıkabilecek problemlerda hizmet aldığınız şirketin kapanmış olması, hizmet aldığınız kişiye ulaşamıyor olmanız yine şaşırılmaması gereken durumların başında geliyor. İstediğiniz hizmetin ucuza üretilmesi karşılığını kısacasıyecek olursak “Ucuz etin yahnisi olmaz” deyimiyle pekiştirebiliriz.

Web Tasarım Fiyatları Arasında Neden Bu Kadar Farklılıklar Var?
Ücret farklılıkları fazlasıyla parametreler içeriyor, bunu biraz açalım: Çalışmayı yapan ajansın içeriğinde istihdam ettiği çalışanlarının kalitesinden aldığı maaşlara; ikamet ettiği bölgedeki kira bedelinden kullandığı uygulamaların lisanslı olup olamamasına kadar çoğu faktör fiyat farklılıklarını doğuruyor. Unutulmamalıdır ki; hizmet üreten tüm şirketler sürekliliklerini yaptıkları işten sağlarlar ise sektöründe gerçekten etkin ve uzman olabilirler. Web sitesi yaptıracağınız kişi ya da kurum hem bilgisayar tamir ediyor, hem matbaacılık yapıyor, bunlarla beraber internet sitesi dizaynı ürettiğini iddia ediyor ise iki kere düşünerek karar vermenizi öneriyoruz. Web dizayn fiyatları farklılıklarına bu açıdan bakıldığında daha basit anlaşılır diye umut ediyoruz. Uzun soluklu kullanacağınız, güncel dizayn ve program kriterlerini barındıran, yöntem desteğine rahat ulaşabileceğiniz, derdinizi anlayabilecek yetkin bir ajansın ücretleriyle amacı sadece para kazanmak olanların ücretleri arasında kesinlikle farklılık olacaktır. Web dizayn fiyatları arasında bulunan farklılıkları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Web sitenizi yaptırırken fiyat araştırması esnasında bu bilgiler ışığında karar vermenizi salık veriyoruz.

En uygun web tasarım fiyatları gine izmir önde.


Etiketler: